2020 Nissan Juke / نیسان جوک 2020

نگاهی بر نیسان جوک ۲۰۲۰

ده سال پس از آنکه خودروی نیسان جوک ۲۰۲۰ توانست بخش کراس اوورهای ساب کامپکت را متحول کند، حالا با نسل دوم خود آمده است.

کمپانی خودروسازی نیسان بعد از گذشت چندین سال استفاده و بهره وری به صرفه از خودروی کراس اوور جوک در نسل اول، تصمیم گرفت تا بلاخره نسل دوم یکی از پرفروش ترین کراس اوورهای جهان را معرفی کند.

2020 Nissan Juke / نیسان جوک 2020

تغییرات امسال جوک

از مهمترین تغییرات این مدل می توان به افزایش فضای جلوی پای سرنشین عقب به میزان ۵.۸ سانتیمتر و افزایش فضای ۱.۱ سانتیمتری ارتفاع داخل اتاق(از سقف تا قسمت نشیمن صندلی) اشاره کرد. فضای صندوق جوک نیز برابر با ۴۲۲ لیتر است که افزایش ۲۰ درصدی در مقایسه با جوک قبلی را نشان می دهد.

به رغم افزایش فضای داخل و صندوق عقب، نیسان جوک ۲۰۲۰ حدود ۲۳ کیلوگرم سبک تر از مدل قبلی است.

طول این محصول برابر با ۴۲۱۰ میلیمتر، ارتفاع ۱۵۹۵ میلیمتر و عرض آن نیز برابر با ۱۸۰۰ میلیمتر است.

2020 Nissan Juke / نیسان جوک 2020

امکانات هوشمند

از امکانات این خودرو می توان به یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، قفل درب ها با تلفن هوشمند، روشن کردن چراغ ها با تلفن هوشمند، ارسال مسیر به خودرو با تلفن هوشند، ترمز اضطراری، هشدار خروج از خط، نمایش نقاط کور دید راننده و … اشاره کرد.

2020 Nissan Juke / نیسان جوک 2020

موتور نیسان جوک

در بخش موتور این خودرو از یک نمونه ۱ لیتری ۳ سیلندر توربوشارژ استفاده می کند که ۱۱۷ اسب بخار خروجی دارد. جوک جدید در دو نمونه محور جلو و چهارچرخ محرک قابل سفارش است. جعبه دنده نیز شامل دو انتخاب برای مشتریان است: یکی ۶ دنده دستی و دیگر ۷ دنده دوکلاچه اتوماتیک.